11:15 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Pejë, policia konfiskon marihuanë në autobusin që po barte nxënës

Në qytetin e Pejës dje policia pas një kontrolli të dy autobusëve që ishte me nxënës në ekskursion ka arritur të gjejë substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë 1.5 gram.

Përveç substancave narkotike, ata gjetën një pako rimbështjellës të marihuanës, një grinder për bluarje të marihuanës dhe një brisk./Indeksonline/