16:01 / E Diele, 21 Prill 2024 / AR

Pendohet Britney, dëshiron t’i rikthehet ish-it

Vitin e kaluar u ndez beteja mes Britney Spears dhe Sam Asghari.

 Kjo menjëherë nënkuptonte edhe fundin e martesës së tyre jetëshkurtër, transmeton Indeksonline.

Ndërkohë, ish-çiftit hollivudian duket se i është kthyer paqja.

Britney shpreh dëshirën e saj për një ribashkim romantik me ish të dashurin e saj./Indeksonline/