09:16 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Për 24 orë, 29 lindje në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK

Në Klinkën e Gjinekologjisë në QKUK, gjatë 24 orëve të fundit ka pasur 29 lindje. 

 Sipas njoftimit, gjatë kësaj periudhe kohore në jetë kanë ardhur 14 meshkuj dhe 15 femra, transmeton Indeksonline.

Ndërkaq, 12 gra janë bërë nëna për herë të parë. /Indeksonline/