75 Mall Live Search
10:52 / E Diele, 23 Qershor 2024 / LB

Për 24 orë janë shqiptuar 1 mijë e 300 gjoba trafiku

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 300 gjoba trafiku, ka raportuar Policia e Kosovës.

Gjitashtu, janë regjistruar dhe dy aksidente me fatalitet, 24 më të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Po ashtu gjashtë persona janë arrestuar e katër të tjerë janë dërguar në mbajtje.