09:52 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Për 60 ditë humbi 40 kg, tregohet ‘sekreti’ që përdori ky person!

Dieta dhe ushtrime, janë mënyrat që shumica e njerëzve tentojnë të heqin kilogramët e tepërt në trup.

Mirëpo, një gjerman, ka gjetur një formë befasuese për ta bërë një gjë të tillë, transmeton Indeksonline

Gazeta  e njohur, Bild, ka publikuar një artikull ku tregon se si një person humbi 40 kilogram për vetëm 60 ditë.

Ai zgjodhi një rrugë ‘radikale’, duke përdour cdo ditë  çamçakëz. /Indeksonline/

Chewing gum - Wikipedia
A është e shëndetshme?  Kam humbur 40 kile për 60 ditë me çamçakëz