08:43 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Për ata që nuk e kanë parë mbrëmë, ja përmbledhja e 12 raundeve të meçit Ruiz-Joshua

Dueli më i madh i vitit u zhvillua mbrëmë mes Andy Ruiz dhe Anthony Joshua.

Meçi filloi rreth orës 22:00 dhe për 12 raunde të plota ishim dëshmitarë të dominimit të Joshuas, shkruan Indeksonline.

Për ata që nuk e kanë parë duelin mbrëmë, ja përmbledhja e të gjitha raundeve në një video./Indeksonline/