13:26 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / M. M

Për herë të fundit, Melania Trump sjell magjinë në Shtëpinë e Bardhë

Joe Bideni nga votat e amerikanëve u zgjodh presidenti i 46-të i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, duke mposhtur kështu Donald Trumpin.

Më 20 janar të vitit 2021, Trumpi pritet t’ia lëshojë vendin Bidenit dhe do të largohet nga Shtëpia e Bardhë.

Këto janë festat e fundit që  Donald Trumpi dhe Melania kalojnë në këtë shtëpi, teksa ajo  është kujdesur ta zbukurojë për herë të fundit ambientin me rastin e festave…