17:41 / E Premte, 23 Korrik 2021 / Ç.Q

Përçarje në degën e Obiliqit në LDK, jep dorëheqje asamblisti më i votuar

Në degën e LDK-së në Obiliq ka përçarje.

Asamblisti më i votuar LDK-së në Obiliq, Fatos Kurshumlija ka dhënë dorëheqje nga çdo funksion, transmeton Indeksonline.

Kurshumlija tha se nuk është i kënaqur nga mos reflektimi i kryetarit, Lumir Abdixhiku për hapsirën e të rinjve dhe reformimin e degës.

Postimi i plotë: