14:34 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Përfundimtare: Shpend Ahmeti, kryetar i Prishtinës (Foto)

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave të personave me nevoja të veçanta, të atyre me kusht dhe me postë.

Nga ky numërim, Ahmeti ka dalë i parë me numrin e votave duke lënë mbrapa Arban Abrashin e LDK-së.

Ahmeti ka mbledhur 861 vota, kurse Abrashi 733 prej tyre./Indeksonline/