15:36 / E Diele, 22 Nëntor 2020

Përfundojnë ndeshjet në Ligën e Parë, këto janë rezultatet!

Tashmë kanë përfunduar takimet e xhiros së 11-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

Janë mbyllur të gjitha ndeshjet e grupi A dhe B të Ligës së PArë, kun a dhuruan rezultate interesante, shkruan IndeksOnline

Në grupin A veçohen fitoret e Malishevës, Istogut dhe A&N e në grupin B, skuadra e Kikës e ka fituar derbin ndaj Dardanës,

Rezultatet komplete të xhiros së 11-të:

Grupi A

Liria – Onix 0-0
Vushtrria – Istogu 0-1
Drenasi – Dukagjini 2-2
Vëllaznimi – A&N 0-1
Malisheva – Trepça 1-0

Grupi B

Ulpiana – KEK-u 2-0
Ferizaj – 2 Korriku 2-0
Dardana – Kika 0-2