16:51 / E Enjte, 01 Dhjetor 2022 / Gj. Sh

Përfundojnë pjesët e para të dy ndeshjeve të Grupit F, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të Grupit F, të Kupës së Botës.

Në këto 45 minuta janë shënuar tre gola, shkruan IndeksOnline.

Pjesa e parë e ndeshjes mes Kroacisë dhe Belgjikës, përfundoi me barazim 0-0.

Në anën tjetër, Maroco ka shkuar në pushim me epërsi 2-1 ndaj Kanadasë./IndeksOnline/