15:54 / E Diele, 14 Prill 2024 / Gj. Sh

Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve Dukagjini – Llapi dhe Fushë Kosova – Malisheva

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të fundit të javës së 32-të të Superligës së Kosovës në futboll.

Llapi ka shkuar në pushim me epërsi 1-0 si mysafire e Dukagjinit.

Me rezultat të njëjtë ka përfunduar edhe ndeshja Fushë Kosova – Malisheva, me skuadrën mysafire që mbyll pjesën e parë në epërsi./IndeksOnline/