21:39 / E Premte, 23 Shtator 2022 / Gjelbrim

Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve në Ligën e Kombeve, ja rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e parë të ndeshjet të sotme në Ligën e Kombeve.

Pjesa e parë e ndeshjes kryesore në mbrëmjen e sotme, ajo mes Italisë dhe Anglisë, ka përfunduar me rezultat të barabartë 0-0, shkruan IndeksOnline.

Në ndeshjen tjetër të Ligës A, Hungaria ka shkuar në pushim me epërsi 1-0 si mysafire e Gjermanisë.

Me poshtë i gjeni rezultatet e pjesëve të para të ndeshjeve në Ligën e Kombeve.

Liga A

Gjermania 0:1 Hungaria

Italia 0:0 Anglia

Liga B

Bosnja 1-0 Mali i Zi

Finlanda 1:0 Rumania

Liga C

Bulgaria 2:1 Gjibraltar/Indeksonline/