19:03 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Përfundon derbi, Partizani – Skënderbeu, ky është rezultati

Ka përfunduar derbi i Shqipërisë, Partizani – Skënderbeu.

Ndeshja mes Partizanit dhe Skënderbeut e vlefshme për xhiron e 12-të në Super Ligë është mbyllur me rezultat të barabartë 0 me 0, shkruan IndeksOnline.

Kishte raste shënimi për dy skuadrat, por mungoi goli.

Me nga një pikë dy skuadrat janë ndarë të kënaqura, derisa Skënderbeu mbetët lider me 28 pikë, Partizani me 15 pikë./IndeksOnline/