19:12 / E Mërkurë, 29 Gusht 2018 / indeksADMonline

Përfundon e qetë protesta kundër Lumezit, e radhës me 5 shtator

Ka përfunduar protesta e qytetarëve për shkarkim të kryeprokurorit Aleksandër Lumezi.

Protestuesit kërkuan largimin e menjëhershëm të Lumezit dhe politikaneve po ashtu kërkuan veting gjyqësorit si dhe pastrimin e listave të veteranëve të luftës.

Protesta e radhës do të mbahet me 5 shtator./Indeksonline/