18:47 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Përfundon pjesa e parë, ende pa gola

Kosova dhe Gjibraltari po zhvillojnë ndeshjen miqësore në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, përkundër dominimit total të “Dardanëve”, megjithatë nuk arritën ta gjenin rrugën e golit, shkruan Indeksonline.

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes futi skuadrën e dytë në këtë ndeshje./Indeksonline/