18:57 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Përkohësisht Manchesteri i kuq, realizon Rashford

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj rivalit lokal Manchester City pas 23 minutash lojë.

Marcus Rashford ishte i saktë nga pika e bardhë duke dërguar topin në rrjetë dhe duke i dhënë epërsinë “Djajve të kuq”.

United hyn në këtë lojë pas fitores së madhe ndaj Tottenham dhe si duket janë këndellur./Indeksonline/

Mos i humb