10:34 / E Martë, 25 Shtator 2018

Përkundër viteve Beckham nuk e humb hijeshinë

David Beckhan së fundi është parë me një stil të ri të flokëve në Hong Kong të hënën.

Ish futbollisti 43 vjeçar mbajti fjalim si ambasador i brendit global për komaninë AIA, ku po i njëjti por me ngjyrë më të mbyllur të flokëve.

David, u pa i veshur me kostum ngjyrë të mbyllur dhe me kollare, ashtu sic shihet rrallë herë.

Por edhe pse vitet po kalojnë, ai po e mban vetën dhe po duket po sikur në moshë të re kur i hyri karrierës së futbollistit./Indeksonline/

Newly-dyed locks? David Beckham sported a darker hairstyle as he took to the stage in Hong Kong on MondayHandsome: While David displayed noticeably sparser locks with his close-cropped cut in Miami, the football ace's hair appeared to have been dyed a darker shade of brownRumours: The father-of-four has set tongues wagging as to whether he has undergone a secret 'hair transplant' after photos emerged earlier this month of him sporting a thinner hairlineDapper: The sportsman was dressed the part as he took to the stage, covering up his numerous inkings in a smart black suit and silk polka dot tie

Temat: