16:23 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Përleshje në Fushë Kosovë

Mbrëmë rreth orës 23:00 në Fushë Kosovë ka ndodhur një incident (përleshje fizike).

Incidentin për Indeksonline e ka konfirmuar Flora Ahmeti, ku ka thënë se pasi që kanë përfunduar procedurat e nevojshme policore lidhur me ngjarjen në fjalë, është iniciuar rasti sulm.

Pas intervistimit të personave të përfshirë në rast, Njësiti i hetimeve të Përgjithshme në koordinim me prokurorinë përkatëse kanë filluar një hetim dhe janë duke punuar për sqarimin e të gjitha rrethanave që lidhen me rastin, i cili me urdhër të prokurorit shkon në procedurë të rregullt./Indeksonline/