12:52 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Përleshje në Pejë, arrestohen katër persona

Policia ka a arrestuar katër të dyshuar, pasi pas një mosmarrëveshje janë përleshur ndërmjet vete.

Të dyshuarit pas tretmanit mjekësor janë dërguar në stacion për intervistim dhe në konsultim me prokurorin, transmeton Indeksonline.

Pas intervistimit tre prej tyre janë liruar në procedurë të rregullt ndërsa njëri prej tyre është dërguar në mbajtje./Indeksonline/