14:36 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rrokulliset vetura në Dollc, ka të lënduar

Një veturë është rrokullisur në fshatin Dollc të Klinës.

Në imazhet e dërguara nga lexuesit në redaksinë e “Indeksonline”, shohim që vetura ka humbur drejtimin dhe është përmbysur.

Sipas dëshmitareve, si pasojë e aksidentit ka edhe persona të lënduar./Indeksonline/

Temat: