12:26 / E Martë, 17 Prill 2018

PA�rplasja e plotA� pA�rmes videos ndA�rmjet Xhavit Halitit dhe Anton Qunit

Indeksonline ua sjellA� pamjet e pA�rplasjes ndA�rmjet nA�nkryetarit tA� Kuvendit, Xhavit Halitit dhe deputetit tA� LDK-sA�, Anton Quni.

E gjithA� kjo pA�rplasje erdhiA� lidhur me A�A�shtjen e 8 milionA� markave tA� dhuruara nA� kohA�n e luftA�s.

Shikoni pamjet mA� poshtA�: