12:51 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Kida shfaqet, përplot stil dhe elegancë

Këngëtarja e njohur shqiptare Orhidea Latifi, apo siç njihet nga publiku si Kida, edhe pse e re në moshë ka krijuar një bagazh të mirë muzikor.

Ajo ka marrë vëmendjen e fansave me muzikën që bën, por edhe me paraqitjet e saj publike, shkruan Indeksonline.

Kida është mjaf aktive nëpër rrjetet sociale.  Madje së fundmi ajo është paraqitur përplot stil dhe elegancë, e veshur me një fustan farmerke, i cili vinte në pah bukurinë dhe format e saj trupore.

Kujtojmë se para pak kohe Kida publikoi projektin e saj të ri muzikor me titull “Malli”. /Indeksonline/

Mos i humb