23:41 / E Hënë, 20 Shtator 2021 / Ç.Q

“Për’puthen” e bëri të famshme, Jasmina për të tërhequr vëmendje duket se është gati të zhvishet

Emisioni “Për’puthen” e bëri të famshme, por duket se nuk e ka vëmendjen që e kishte muaj më parë.

Kjo ka bërë që Jasmina Kadriu të gjej mënyra tjera që të tërheq vëmendjen, transmeton Indeksonline.

Ajo ka postuar një fotografi, ku shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe është gati të zbuloj shumëçka. /Indeksonline/