11:04 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / V R

Përveç 28 nëntorit, Dafina Zeqiri ka një arsye më shumë për të festuar sot

Sot shënohet festa më e madhe e shqiptarëve, dita e 28 nëntorit.

Në këtë ditë kur populli shqiptar kudo feston, Dafina Zeqiri ka edhe një arsye më shumë për të festuar.

Kjo sepse nëna e saj ka ditëlindjen, dhe këngëtarja e ka uruar përmes një fotografie në rrjetet sociale.

“Urime ditëlindjen mami, të dua”, ka shkruar Dafina sipër fotografisë së të ëmës që ka publikuar në Instagram./Indeksonline/