13:00 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Pesë mënyra se si mund të fitoni para të majme në bastore gjatë Botërorit

Kampionati Botëror llogaritet si gara më e mirë për lojtarët e bastores që të fitojnë para.

Praktikat nga vitet e kaluara tregojnë se në Botëror ka më pak befasi dhe koeficientët janë më të lartë.

Por, ekspertët kanë parashikuar pesë ide për të bërë para nga bastoret duke ndjekur kuotat e mëdha.

1.Parashikoni që Harry Kane të jetë golashënuesi më i mirë i Botërorit. Kuotë është e madhe!

2.Parashikoni që Peruja do të kaloi grupin ku ndodhet Franca, Australia e Danimarka. Kuota iu bën pareli!

3.Vëni bast se Uruguaj ose Senegali mund të prekun gjysëmfinalen. Kuotat janë të larta dhe dy përfaqësueset kanë lojtarë për ta bërë befasinë!

4.Mohamed Salah me Egjiptin mund ta kaloi grupin. Motivi është i madh dhe mundësitë janë reale.

5.Parashikoni se Argjentina do të jetë në finale dhe Messi do të lojtari më i mirë në Botëror. Gjasat janë të mira, por edhe parat ju presin!/Indeksonline/

Temat:
Mos i humb