08:44 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Pesë ndeshje tejet interesante të Superligës zhvillohen sot

Sot zhvillohet xhiroja e 16-të, në Vala Super Ligën e Kosovës.

Gjilani pret në shtëpi Trepçën ’89, Besa pret Llapin, Liria pret Flamurtarin, Drenica – Dritën dhe Feronikeli me Vëllaznimin, shkruan IndeksOnline.

Të gjitha takimet zhvillohen sot nga ora 13:00, kurse më ndeshjen e nesërme mes Vllaznisë së Pozheranit dhe Prishtinës mbyllet kjo xhiro./IndeksOnline/