10:19 / E Premte, 06 Korrik 2018

Pesë plazhe për muajin e mjaltit

Nëse ju dhe bashkëshorti juaj i ardhshëm, jeni të stresuar me planifikimin e dasmës, lëreni atë mënjanë dhe filloni planifikimin e muajit të mjaltit.

Më poshtë i keni disa nga vendet e ëndrrave.

Plazhi Matira, Bora Bora
Image result for matira beach bora bora

Plazhet Cambridge, Bermuda
Image result for cambridge beaches bermuda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Plazhi Mai Khao, Tajlandë
Image result for Plazhi Mai Khao, Tajlandë

Ishulli Manda, Kenya
Image result for manda island kenya

Virgin Gorda, Ishujt e virgjër Britanikë
Image result for Ishujt e virgjër Britanikë

 

Temat: