11:44 / E Martë, 27 Shtator 2022 / C E

Pique dhe Shakira takohen në ndeshjen e të birit, qëndrojnë shumë larg njëri-tjetrit

Një ndeshje bejsbolli ishte arsyeja që Shakira dhe Pique e ndanë një ambient të përbashkët.

Këngëtarja e famshme dhe mbrojtësi i Barcelonës ishin së bashku në stadium për të parë ndeshjen e të birit të tyre por qëndruan shumë larg njëri-tjetrit.

Kjo ishte hera e parë që të dy u panë së bashku në një stadium në Barcelonë.

Pique dhe Shakira u ndanë këtë verë pas 12 vitesh dhe tani po finalizojnë ndarën e tyre. /IndeksOnline/