22:26 / E Shtunë, 04 Gusht 2018 / indeksADMonline

Pique pedalon si i çmendur me biçikletë, Barcelona i jep ultimatum lojtarit [Video]

Një video që ka qarkulluar sot në internet teksa shfaqet mbrojtësi i Barcelonës dhe i Spanjës, Gerrard Pique.

Shtatlarti nuk ka shkuar në stërvitjen e sotme me makinën e tij, por me një biçikletë duke e pedaluar në një mënyrë shumë të shpejtë.

Menjëherë pas këtij gjesti lojtari ka marrë ultimatum nga Barcelona, që mos ta përsërisë edhe njëherë atë veprim.

Ky gjest është kritikuar edhe nga tifozët të cilët nuk duan që ai të dëmtohet për shkak të ndonjë dëmtimi.

Temat: