16:15 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Plas kallashi në Fier, një i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier.

Nga raportimet e para mësohet se një person është plagosur me armë në fshatin Fermë-Çlirim.

Personi i plagosur me inicialet R. Gj., është dërguar me urgjencë në spital.

Policia e Shtetit ka arritur në vendngjarja dhe ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen. /albeu.com/

Temat: