22:02 / E Enjte, 21 Maj 2020 / indeksADMonline

Po bëhen prind për herë të parë, Klea dhe Elgiti realizojnë fotosesion unik

Dy artistët e njohur Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Që nga koha kur e bën publike lajmin ata janë shfaqur të emocionuar dhe mezi presin ardhjen në jetë të fëmijës që do ua jap epitetin prindër.

Por, çifti simpatik ndonëse kanë kaluar kohën në karantinë së bashku ata kanë qenë aktiv në rrjetet sociale, madje ata kanë realizuar edhe një fotosesion të veçantë për shtatzëninë e Kleas.

Dyshja kanë realizuar disa imazhe bardhë dhe zi, ku këngëtarja dhe moderatorja shihet e veshur në të bredshme teksa pozon me barkun e rrumbullakosur.

“Djali i babait”, ka shkruar Klea sipër postimit ku shihet pranë Elgitit./Indeksonline/

View this post on Instagram

Daddy’s Boy 🥚loading —> 🍳

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on