12:28 / E Diele, 15 Prill 2018

Po i shqiptonte dA�nim, personi sulmon policin nA� Ferizaj

NjA� person A�shtA� arrestuar pasi ak sulmuar zyrtarin policor i cili ishte duke i shqiptuar kundA�rvajtjen nA� trafik.

Personi ka kA�rcA�nuar policin dhe e ka goditur nA� dorA� me derA�n e veturA�s.

“Rr.a�?HamA�z Jasharia�?, Ferizaj. A�shtA� arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili gjatA� shqiptimit tA� njA� kundA�rvajtje nA� trafik, ka kanosur zyrtarin Policor nA� detyre, me A�a��rstA� e ka sulmu zyrtarin duke e goditur nA� dorA� me derA�n e veturA�s sA� tije. Zyrtari Policor ka pA�suar lA�ndim trupor, ku edhe posedon raportin mjekA�sor. Pas intervistimit me vendimin e Prokurorit i dyshuari lirohet nga stacioni Policor, kurse rasti mbetet nA� hetime”, thuhet nA� raportin policor./Indeksonline/