10:07 / E Martë, 04 Maj 2021 / A. S

Po shëtiste me biçikletë, kur papritur u sulmua nga qentë endacak

Policia e Kosovës ka raportuar se një qytetarë nga Gjakova teksa po shëtiste me biçikletë, ishte sulmuar nga qentë endacak duke pësuar kështu lëndime trupore, transmeton IndeksOnline.

“Viktima është dërguar në spital për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile”, thuhet në raportin 24 orësh./IndeksOnline/