23:07 / E Mërkurë, 13 Janar 2021 / I.S

Pochettino pranon trofeun e parë me PSG-në

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet PSG-së dhe Marseille, duel ky në kuadër të finales së Superkupës së Francës, shkruan IndeksOnline

Me golin e Icardit dhe Neymar, Parisi ka arritur që ta fitojë një trofe të rëndësishëm me trajnerin e tyre të ri, Pochettinon, shkruan IndeksOnline

Kështu, pas vetëm 11 ditë qëndrim në Parisi ai arrit ta fitojë trofeun e Superkupës së Francës.