10:24 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Podujevë, vetura e godet këmbësoren dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës është bërë e ditur se dje në fshatin Lupq të Podujevës një veturë në lëvizje e ka goditur viktimën-femër dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa rasti është duke u hetuar, njofton policia.