21:26 / E Martë, 07 Korrik 2020

Policia dhe Komuna në “gjumë”, ja situata në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës në komunën e Fushë Kosovës dhe vet inspekcioni aty duket se janë vënë në “gjumë” të thëllë.

Qytetarët në Fushë Kosovë nuk janë duke respektuar aspak masat e reja të marra nga Ministria e Shëndetësisë.

Në disa fotografi dhe video të siguruara nga IndeksOnline shihet një fluks i madh i qytetarëve ndonëse ndalohet veprimtaria e gastronomëve nga ora 21:00- 05:00./IndeksOnline/

Mos i humb