19:15 / E Martë, 01 Dhjetor 2020 / A K

Policia e Kosovës rrethon “MoneyGram”, dyshohet për një vjedhje

Policia e Kosovës gjatë orëve të mbrëmjes të së martës ka rrethuar institucionin mikrofinanciar “MoneyGram” pasi po dyshohet se ka ndodhur një vjedhje.

Ekipi i IndeksOnline është në vendin e ngjarjes dhe do ju mbaj të informuar.

Ky rast ka ndodhur në rrugën “Holger Pedersen”.

Pamje nga vendi i ngjarjes: