17:04 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Policia shkon në burg ta marr Kurtin, Kadaj-Bujupin e Haxhiun (Foto)

Ekipet policore tashmë kanë arritur te burgu i Lipjanit ku do të marrin nga aty tre deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi dhe Albulena Haxhiun.

Ata do të dërgohen në arrest shtëpiak, përveç Albulena Haxhiut . Kujtojmë se këta tre u arrestuan dje derisa po hynin në Kuvend të Kosovës. /Indeksonline/