16:42 / E Diele, 28 Janar 2018 / indeksADMonline

Portieri i Beneventos shkelmon Niangun(Video)

Në ndeshjen e Serie A ndërmjet Torinos dhe Beneventos ka ndodhur një ngjarje e pazakontë.

Portieri i skuadrës mysafire, Vid Belec është ndëshkuar me karton të kuq pasi ka shkelmuar sulmuesin e Torinos, Mbaye Niang.

Ish-sulmuesi i Milanit më pas arriti të shënoj gol duke u bërë protagonist i ndeshjes. /IndeksOnline/