18:22 / E Shtunë, 01 Shkurt 2020 / indeksADMonline

Portieri i Crystal Palace harron ku është vija, e fut topin në portë

Crystal Palace u mposht në shtëpi nga Sheffield United fal autogolit të portierit vendas, Guaita.

Pas goditjes nga këndi, portieri kap topin dhe futet brenda vijës së portës duke i bërë dhuratë fenomenale mysafirëve, shkruan Indeksonline.

Crystal Palace nuk mundi të kundërpërgjigjej dhe në fund Sheffield United 1, Crystal Palace 0./Indeksonline/