22:56 / E Premte, 12 Korrik 2019

Portieri i Milanit Donnarumma ka thënë se mezi po presim të luajmë në miqësoren në Prishtinë

Feronikeli do të luaj kundër Milanit më 10 Gusht nga ora 20:45, në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë.

Ylli i këtij klubi, Donnarumma në një video ka treguar se ata mezi po presin që të luajnë në këtë miqësore, dhe e cila është e para në histori të këtij klubi që luan në Kosovë./Indeksonline/.