14:19 / E Martë, 21 Maj 2024 / L K

Portugalia publikon listën e frikshme në Evropian, ftohen edhe 2 “pleqtë”

Portugalia e ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për Kampionatin Evropian.

Pjesë e listës janë edhe dy veteranët, Ronaldo dhe Pepe.

Bie në sy sulmi i frikshëm i përbërë nga yje si Leao, Felix, Ramos e Jota./Indeksonline/