21:24 / E Diele, 18 Gusht 2019

Pozon krejtësisht e zhveshur, por kësaj radhe për një arsye kaq të veçantë!

Ajo ka pozuar krejtësisht e zhveshur, madje duke treguar më shumë se që duhet.

Bëhet fjalë për modelen e kolme, Ashley Graham e cila kurrë nuk ka pasur problem kilogamët e tepërt duke sfiduar shumë kolege në pasarela.

Graham ditë më parë zbuloi lajmin se është në pritje të ëmbël, për tu bërë nënë për herë të parë, dhe duket se kjo ndjesi e ka bërë të ndihet si mos më mirë, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka treguar celulitin e saj që i është shtuar javëve të fundit, normale kjo për një femër shatëzëne.  

“Njëjtë, njejtë por pak më ndryshe”, ka shkruar ajo krahas fotografisë e cila ka marrë pëlqime të shumta.

Urojmë që Graham, të kalojë ditë të mira me shtatëzaninë e saj!/Indeksonline/