08:42 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Premierliga me ndeshje të mëdha, vëmendja te takimi Man United – Chelsea

Premierliga na vjen sot me katër super-ndeshje në program.

Në termine të ndryshme, kompeticioni i madh angleze na sjell derbin Manchester United – Chelsea që fillon nga ora 18:30, shkruan IndeksOnline

Duke filluar nga ora 13:30 me ndeshjen West Ham – Man City dhe përfunduar me atë të ores 21:00 Liverpool – Sheffield United, këto takime i takojnë xhiros së gjashtë në Premierligë.

Padyshim se vëmendja sot do të jetë te takimi United- Chelsea.


Më poshtë orarin e plotë të ndeshjeve të sotme.