15:58 / E Diele, 24 Mars 2019

Prezantuesja shqiptare ndryshon pamjen, nuk njihet në imazhet e reja!

Prezantuesja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Aulona Musta së fundi po qëndron në Gjermani.

Ajo nga atje ka sjellur imazhe të ndryshme duke treguar se sa shumë i pëlqen shtetin gjerman madje ajo ka shprehur dëshirën për të jetuar atje, shkruan Indeksonline.

Por, me një fotografi të publikuar këtë herë ajo ka ardhur shumë më ndryshe dhe mezi njihej. Me perikë të bardhë dhe me dredha, Aulona dukej një person tjetër.

“Agjente 008 ne mision” ka shkruar Aulona përkrah fotografisë./Indeksonline/