21:10 / E Martë, 01 Janar 2019

Prezantuesja shqiptare vjen ‘bombastike’ në imazhet e reja

Kiara Tito është  një prej femrave më të dashura të ekraneve shqiptare.

E njohur për bukurinë e saj natyrale dhe ëmbëlsin ajo konsiderohet edhe si një nga femrat më seksi në vend, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhet e reja, Kiara e ka dëshmuar një gjë të tillë.

Në një kombinim të veshjes me ngjyrë të zezë, moderatorja e njohur ka shfaqur linjat tejet seksi.

Ndryshe, Kiara vitin që lam pas ishte mjaft e përfolur për jetën private./Indeksonline/

View this post on Instagram

top – @fashionnova

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on