11:29 / E Enjte, 21 Qershor 2018 / indeksADMonline

Prifti godet foshnjën me shuplakë gjatë pagëzimit, vetëm pse qante (Video/Foto)

Një klerik francez gjatë ceremonisë së pagëzimit ka bërë diçka të papritur.

Ai e ka goditur foshnjën sepse nuk ndalej duke qarë gjatë pagëzimit, shkruan ‘Daily Mail’, transmeton Indeksonline.

Derisa po e kryente pagëzimin e foshnjës, kjo e fundit qante gjatë ceremonisë.

Prifti nisi të bëhej nervoz dhe thoshte qetësohu, qetësohu..

Mirëpo, vjen deri të moment kur ai edhe e godet foshnjën.

Në këtë moment ndërhynë nëna dhe babai i foshnjës të cilët tërheqin foshnjën nga prifti francez.
Shikoni më poshtë pamjet./Indeksonline/