15:26 / E Hënë, 20 Maj 2019

Princi Louis u fotografua duke bërë hapat e tij të parë

Princi po shijonte natyrën bashkë me Dukeshën e Kembrixhit në një park lulesh gjatë ditës së djeshme.

Ishte fotografi Matt Porteous ai që publikoi imazhet e para të princit Luis duke ecur në llogaritë Twoitter dhe Instagram të Kenigston Palace.

Në një nga fotografitë, njëvjeçari shkon përgjatë një banke druri, ndërsa babai i tij, Duka i Kembrixhit, e shikon me vëmendje.

Në një tjetër fotografi, fëmija duket paksa nervoz, ndërsa ai ulet në një ritëm duke u mbajtur nga Duka. Princi Louis ndoqi shfaqjen e luleve me dy vëllezërit e motrat më të vjetra, Princi Xhorxh dhe Princesha Charlotte./Indeksonline//