17:35 / E Diele, 12 Korrik 2020

Prishtina – Drita, formacionet zyrtare

Nga ora 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë zhvillohet ndeshja në mes të Prishtinës dhe Dritës.

Intelektualët vijnë në kryeqytet për të ruajtur kreun e tabelës që mbajnë për momentin.

Vendasit në anën tjetër e kanë mundësinë e fundit për luftën për titullin kampion.

Këto janë formacionet zyrtare:

Prishtina: Haxho, Thaqi, Miftaraj, Bekteshi, Abazi, Boshnjaku, Hila, Krasniqi, Korenica, John, Januzi

Drita: Maloku, Limani, Cuculi, Gërbeshi, Blakçori, Bujar Shabani, Namani, Vucaj, Xhevdet Shabani, Haxhimusa, Fazliu

Mos i humb